Boru direkli tel çit, boş arazilerde, hava alanlarında vs. daha birçok alanda, tercih edilen alanlarda arsaları kapatmaya yarayan yöntemlerden birisidir ve bu yöntem güvenliği sağlamaya yarayan bir yöntemdir. Düz ve eğri boyuna sahip olarak iki farklı çeşidi olan boru direkli tel çit, kişilerin isteklerine, zevklerine göre şekil değişikliklerine uğrayabilmektedir. Birçok farklı alanda kullanılabilen boru direkli tel çit, hem tellerden hem de telleri sabitleyen direklerden meydana gelmektedir. Boru direkleri, isteklere göre kaplamalı ya da boyalı olarak müşterilere sunabilme özelliğine sahiptir ve bu borulara görsel olarak da istenilen her türlü eğim, büküm uygulanabilmektedir. Aynı şekilde direklerin boyutları, kalınlıkları istenilen ölçülere ya da kullanılacak alana uygun olarak üretilebilmektedir.

Boru Direkli Tel Çit Özellikleri

Özellikleri isteklere göre ayarlanabilen boru direkli tel çit, ekonomik, uzun ömre sahip, malzemeleri kaliteli ve estetik olarak da şık üretilebilmektedir. Her kalitede tel kullanımına müsait yapısı ve kolay uygulanabilmesi ile boru direkli tel çit, her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı olması ile de en çok tercih edilen güvenlik yöntemlerinden birisidir. Evren Tel Çit, uzun yıllardır alan içinde bulunarak hem kaliteyi hem de uygun, ekonomik fiyatı hep elde tutmuş ve kendini geliştirerek piyasaya adını yazdırmıştır.

Boru Direkli Tel Çit Uygulanışı

Her geçen gün açıkları artan güvenlik problemlerini gidermek amacıyla üretilen boru direkli tel çit uygulanışı da diğer güvenlik yöntemlerine oranla daha kolaydır. Öncelikle boru direkleri uygulama yapılacak olan alana genellikle 3 metre arayla dikilmektedir. Bu dikilme işlemi toprak zemine yapılıyor ise derinliğe önem verilir ki direkler sökülemesin. Dikim sonrası bu direklerin etrafından 3 sıra kadar gerilmiş tel çekilir. Bu gergin teller galvaniz kaplamalı tel ile bağlanır ve böylelikle de sağlamlığı arttırılır. Payandalar ile de direklerin eğim kazanması önlenmektedir.

Boru Direkli Tel Fiyatları

Boru direkli tel fiyatları ile ilgili net bir sayı verilememektedir. Bunun sebebi ise fiyatların birçok farklı faktöre göre değişiklik göstermesidir. Kullanılacak olan tel miktarı, tel kalitesi, isteklere göre boyalar ya da kaplamalar vs. her biri fiyatlarda değişikliğe sebep olmaktadır. Evren Tel Çit ile iletişime geçerek detaylı bilgiler alabilirsiniz. 

Boru Direkli Tel Çit
Sorunuz mu var? Bize Ulaşın