Jilet ile panelin bir araya getirildiği çitler demzor single panel çit olarak adlandırılır. Evren Tel Çit olarak hem kaliteyi hem de üst düzey güvenliği birlikte sunduğumuz ürünlerimizden birisidir. Geniş bir jilet yüz ile panel çiti yataydan getirilen çubuk tellerle birleştirerek sunduğumuz normal üstünde bir konsepttir. Şeklini koruyan yani rijit duruşu ile sağlam yapısı ve de jiletin panel ile aynı tonda boyanması nedeniyle hem estetik bir duruş sergiler hem de uzun ömürlü olan bir üründür.

Demzor Single Panel Çit Nedir?

Güvenlik unsurlarına önem verirken estetik görüntüyü de sağlayan demzor single panel çit, paneller ve jiletlerin birleşmesi ile ortaya çıkan bir tel çit sistemidir. Demzor single panel çit üretiminde kullanılan jiletler geniş bir yüzeye ve güçlendirilmiş bir yapıya sahiptir. Jilet kullanım sebebi güvenliği sağlayabilmektir. Paneller ile bir araya getirilme sebebi de dayanıklılık oluşturmak ve güvenliği bir kat daha arttırabilmektir. Panel ile birleştirilen jiletler, demzor single panel çit yapısında birincisi kum saati, ikincisi de ters üçgen şeklinde olan iki farklı çeşitte kullanılmaktadır. Hem simetrik hem de soğuk bir görüntü oluşumuna neden olan bu jiletler, tellerle birleştikten sonra boyanarak kötü hava şartlarına karşı da dayanıklı hale getirilmiştir.

Demzor Single Panel Çit Özellikleri

Demzor single panel çit yapısını anlamak için jiletli teli incelemek yeterli olacaktır. Temel yapısı jiletler ve jiletler arasında düzenli periyotlarla yerleştirilen galvaniz tellerden oluşan demzor single panel çit, jilet kullanım sıklığı ve tel panel kullanım sıklığı bakımından istekler doğrultusunda düzenlenebilmektedir. Demzor single panel çit üretiminde, istekler doğrultusunda yükseklik, göz aralık boyutu değişikliği yapılabilmektedir. Ayrıca hem taş zemine hem de toprak zemine monte edilebilen bir yapısı vardır.

Demzor Single Panel Çit Kullanım Alanları

Demzor single panel çit sahip olduğu özellikler ile birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Kullanım alanlarına örnek verecek olursak; inşaat alanları, siteler, plazalar, yol kenarları, villalar ve en sık karşımıza çıktığı sanayi bölgeleri örnek olarak verilebilir.

Demzor Single Panel Çit Fiyatları

Kullanılacak olan alana göre değişen boyutları ve istekler doğrultusunda ayarlanan göz aralıkları değişimlerine göre fiyat değişikliği gerçekleştiğinden net bir fiyat verilememektedir. Evren Tel Çit, demzor single panel çit üretimi ve montajı için profesyonel ekip, kaliteli ürün ve ekonomik fiyat politikasını uygulamaktadır. Fiyatlar hakkında ve ürün hakkında detaylı bilgiler için Evren Tel Çit ile iletişime geçebilirsiniz. 

Demzor Single Panel Çit
Sorunuz mu var? Bize Ulaşın