Mimari olarak, doğal görünüm kazandırılmak istenen ortamlara, bahçelere, evlere, iş yerlerine, kafelere modern bir görüntü kazandırılmak için dekoraçim pano kullanılır. Dekoraçim pano, istenilen ölçülerde ve de şekillerde üretilebilmektedir. Ürün, doğal çim rengine sahiptir ve rengi de solmayacak biçimde üretilir. Dekoraçim pano, sıcak daldırma galvaniz teller üzerine uygulanmakta ve bu uygulama sürecinde PVC ve UV korumalı malzemeler kullanılmaktadır. Dekoraçim pano ile her mevsim yeşil bir çim görüntüsüne sahip ortamlar üretilebilir ve bu ürünün rengi solmaz, değişen hava koşullarına, rüzgara, kara, yağmura karşı da dayanıklıdır.

Dekoraçim Pano Özellikleri

Çevre düzenleme sistemlerinde önemli bir yere sahip olan dekoraçim pano, alanları süsleme ve de koruma amaçlı kullanılır. Dekoraçim pano üretiminde yapay çim kullanılır ve bu nedenle de kolaylıkla temizlenebilir ve bunun gibi birçok farklı olumlu avantaja sahiptir. Dekoraçim, sahip olduğu farklı çeşitleri ile birçok konuda ihtiyaçlara olumlu cevaplar vermekte ve bu sebeple de tercih edilen bir ürün haline gelmiştir. Kolaylıkla yıkanabiliyor olması yanı sıra bu yıkamalar ile dekoraçimler de zarar görmemektedir. Ayrıca dekoraçimler hava olaylarından da etkilenmemekte ve renklerinde de solma gibi olaylar meydana gelmez.

Günümüzde işletmelerin amaçları aslında üstlerindeki yükleri azaltmaktır. Bitki bakımı ile uğraşmak zahmetli bir iş olduğu için dekoraçim kolaylık sağlıyor ve yeşil olması ile de güzel bir görüntü oluşturmaktadır. Özellikle müstakil evde yaşayanlar için bahçe düzenlemelerinde büyük rol oynamaktadır dekoraçim pano. Eski zamanlarda dekoratif amaçlı olarak kullanılan tel örgüler, kalın panolar artık yerini sağlamış olduğu birçok avantaj dolayısıyla dekoraçim pano seçeneklerine bırakmıştır. Çevre düzenleme dekoratif ürünleri arasında en çok tercih edilen ürün haline gelmiş olan dekoraçim pano, çevreleme işlemleri için teller üzerine uygulanmaktadır. İstenilen her boyutta ve şekilde üretimi sağlanabilir ve belirli aparatlar ile konulduğu zemine tutturulabilmektedir.

Dekoraçim Pano Kullanım Alanları

Dekoratif olarak çok sık tercih edilen dekoraçim pano, birçok farklı alanda kullanıma açıktır. Kullanım alanlarına örnek verecek olursak; parklar ve bahçeler, yol kenarları, siteler, villalar ve sanayi bölgeleri örnek olarak verebilirim. Uzun yıllardır bu alanda çalışmalar ve üretimler yapan Evren Tel Çit, profesyonel ekip ile kaliteli üretim ve ekonomik fiyat politikasını elde tutarak dekoraçim pano üretimi gerçekleştirmektedir. İletişim sağlayarak ürünler ve fiyatlandırmalar hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. 

Dekoraçim Pano
Sorunuz mu var? Bize Ulaşın