Alanlara mimari bir duruş ve doğal bir görünüm kazandırılmasını sağlayan dekoraçim, modern çit sistemlerinden birisidir. Bahçelere, evlere, iş yerlerine vs. gibi alanlara uygulanabilen ve istenilen her ölçüde her boyutta üretilebilen dekoraçim, gerçek çim rengine sahiptir ve üretilirken rengi solmayacak şekilde üretilir. PVC ve UV kaplamalı, sıcak daldırma galvaniz uygulamasına sahip olan teller üzerine uygulanan dekoraçim, dört mevsim boyunca yeşil görüntü oluşumunu sağlamaktadır. Dekoraçim günlük yaşantımızda birçok alanda karşımıza çıkabilen bir üründür. Bu ürünlerden olan dekoraçim saksı, kullanıldığı çevrelere dekoratif bir görüntü katmaktadır.

Dekoraçim Saksı Nedir ve Nerelerde Kullanılır?

Birçok insanın vazgeçilmezi olan dekoraçim saksı, özellikle de çiçek severler ve evlerinin her köşesini bitkilerle donatmış olan kişiler tarafından çok tercih edilen bir üründür. Önceleri evlerde ve bahçelerde çok sık kullanılan dekoraçim saksılar, kafelerde, iş yerlerinde, parklarda da süsleme amacıyla kullanılmaya başlanmış ve günden güne daha da çok yaygınlaşmaktadır. Bu süslemelerin tamamında suni yani dekoraçim kullanıldığından, doğal çimlere de zarar verilmemiş olur. Bahçe ve parklar bütün insanlar tarafından uğranılan alanlardır ve bu alanlarda gerçek çim kullanıldığı zaman zarar verilme ihtimali çok yüksektir. Dekoraçim saksılar bu zararı engelliyor ve uzun yıllar kullanılabiliyor. Ayrıca bakımı da kolay olan dekoraçim saksı, estetik anlamda bozulmalara da uğramaz ve her türlü hava koşuluna rağmen sağlam bir şekilde kullanılmaya devam edilir. Bir diğer avantaj da ateş tutmamasıdır. Özellikle piknik ve mesire alanlarında kullanım kolaylığı sağlayan dekoraçim saksı, ateş ile teması halinde ateşin yayılmasını önle ve oluşabilecek kazaların önüne geçilmesini sağlar.

Dekoraçim Saksı Kullanım Alanları

Dayanıklı olan ve kullanıldığı çevrelerde estetik olarak duygular uyandırdığı için birçok alanda kullanılan dekoraçim saksı, günlük yaşantımızda karşımıza çokça çıkabilmektedir. Dekoraçim saksı kullanım alanlarından bahsedecek ve örnek verecek olursak; parklar ve bahçeler, yol kenarları, kafeler, siteler, villalar, yeşillendirme alanları ve koyu görüntüleri biraz daha yaşam algısı oluşturması amacıyla sanayi bölgeleri, dekoraçim saksı kullanım alanlarına örnek olarak verilebilir. Evren Tel Çit sahip olduğu, profesyonel ekip ve kaliteli ürün üretimi, uygun, ekonomik fiyat politikası ile dekoraçim saksı üretimi gerçekleştirmektedir. Ürünler ve fiyatlar hakkında detaylı bilgiler için iletişime geçebilirsiniz. 

Dekoraçim Saksı
Sorunuz mu var? Bize Ulaşın