Günlük hayatımızda, kullanıldığı alanlara doğal görünüm ve mimari açıdan da kaliteli bir duruş sağlayan dekoraçim, birçok alana uygulanabilen modern çit sistemlerinden birisidir. Dekoraçim yani yapay çim, sıcak daldırma galvaniz kaplama üzerine hem PVC hem de UV kaplama malzemeleri kullanılarak üretilen tellerin üzerine uygulanan bir üründür. Bütün yıl yeşil renkli olması ile sürekli bir estetik şölen oluşturmakta ve bu da tercih edilme sebepler arasında bulunmaktadır. Dekoraçim alev almayan, rengi solmayan ve her türlü hava koşullarında aynı duran bir üründür. Dekoraçim kullanılarak günlük yaşantımızda kullandığımız birçok ürün üretilmekte ve kaplanmaktadır.

Dekoraçim Duvar Detayları

Dekoraçim kullanılarak bahçe düzenlemeleri için kullanılan birçok ürün üretilmekte ve bu ürünler kolaylıkla uygulanabilmektedir. Bahçe düzenlemelerinde yapay çim yani dekoraçim kullanılmasının başlıca sebeplerinden birisi de bakımının kolay olmasıdır. Gerçek çim kullanıldığı zaman düzenli bakımlar yapılmalıdır ancak dekoraçim kullanıldığı zaman sürekli bakım istememektedir. Bu gibi durumların yaşanmaması ve uğraşılmaması için dekoraçim duvar kullanılır ve bu duvar kullanımı ile bahçelerde çevreleme işlemleri tamamlanmış olur. Dekoraçim duvar kullanımının aslında iki temel sebebi vardır. Bu temel sebeplerden birisi güvenliktir. Özellikle son dönemlerde büyük artış gösteren hırsızlık olaylarından dolayı herkes korunma iç güdüsü içerisine girmiştir. Bütün duvarlar, tel çitler dekoraçim duvar ile döşendiğinde güvenlik önlemleri alınmış olur. Diğer kullanım sebebi de tabi ki temizlik ve bakım. Yağışlarda ıslanıp kötü koku bırakmazlar ve renkleri akmadığı için de estetik görünümleri bozulmaz. Estetik anlamda da çok kullanışlı olan dekoraçim duvar, yine estetik konusundan dolayı farklı renk seçeneklerine sahiptir. Dekoraçim duvar boyutları, kullanılacak olan alana göre değişiklik gösterebilir ve isteklere uygun olarak da üretimi sağlanabilir.

Dekoraçim Duvar Kullanım Alanları

Kullanılan alanlarda hem güvenlik hem de estetik olarak rahatlık sağlayan dekoraçim duvar seçenekleri, günlük hayatımızda birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Dekoraçim duvar kullanım alanlarına örnekler verecek olursak; parklar ve bahçeler, yol kenarları, siteler, villalar, sanayi bölgeleri örnek olarak verilebilir. Dekoraçim duvar fiyatları da kullanılacak olan alanlara ve boyutlara, isteklere göre değişiklik göstermektedir. Evren Tel Çit, kaliteli ürünler, profesyonel ekip ve ekonomik fiyat politikaları ile dekoraçim duvar üretimi ve montajı yapmaktadır. Detaylı bilgiler ve fiyatlandırmalar için Evren Tel Çit ile iletişime geçebilirsiniz. 

Dekoraçim Duvar
Sorunuz mu var? Bize Ulaşın