Yaşam alanlarımızda güvenlik önlemleri olması birçok açıdan bizi koruyacaktır. Jiletli teller de yaşam alanlarımızda bizleri dış faktörlerden korumakla görevlidir ve ihtiyaca göre düzenlemeler yapılabilmektedir. İstenilen ölçülerde ve kalınlıklarda üretimi sağlanabilmesi yanı sıra jiletlerin uçlarının sivrilikleri de ayarlanabilmektedir. Birçok binanın çevresinde güvenlik önlemi sebebiyle teller bulunur ve kimi zaman güvenlik önlemleri en üst düzeyde tutulmak istenir. Bu gibi durumlarda tellerin üzerine jilet eklemeleri yapılır ve düzlemsel jiletli tel üretilir. Jiletin güvenlik amacıyla koyulmuş olan teller üzerinde kullanılması demek yüksek güvenlik önlemi demektir. Yüksek güvenlik önlemi sağlaması sebebiyle de düzlemsel jiletli tel kullanımı çok yaygındır.

Düzlemsel Jiletli Tel Özellikleri

Jiletli tellerin en korkutucu ve en tehlikelisi olan düzlemsel jiletli tel, istekler doğrultusunda şekillenebildiği gibi çift jiletli de yapılabilmektedir. Bu tellerden geçip gitmek çok zorlayıcıdır ve hatta imkansıza yakındır. Güvenliğin en hat safhada olabilmesi adına kullanılan teller galvaniz yani çinko kaplamalıdır. Galvaniz kaplama, tellerin her birine sağlamlık ve dayanıklılık katmaktadır. Hatta galvaniz kaplama ile hiçbir hava şartından da etkilenmezsiniz. Paslanmaması sayesinde de uzun ömürlü olarak kullanılabilmektedir. Güvenlik önlemi olarak kullanıldığı zaman keskin görüntüsü ile bile karşı tarafı caydırıcı olabilmektedir. Güvenli bir koruma için düzlemsel jiletli tel kullanımı en garanti yöntemdir. İstenilen her ölçüde ve istenilen her kalitede üretim sağlanabilmektedir.

Düzlemsel Jiletli Tel Kullanım Alanları

Güvenliğin en üst derecede olmasını sağlayan düzlemsel jiletli tel, birçok farklı kullanım alanına sahiptir. Bu alanlara örnekler verecek olursak en başta askeri alan ve bölgeler gelecektir. Askeri birimlerle dolu olan bölgelerde mutlaka rastlanmaktadır. Bu kullanımı yanı sıra havaalanlarında, limanlarda, hapishane duvarlarında, sanayi alanlarında ve diğer bütün özel güvenlik alanlarında kullanımına rastlanmaktadır.

Düzlemsel Jiletli Tel Fiyatları

Güvenlik amacıyla kullanılan düzlemsel jiletli tel fiyatlarına bakıldığı zaman ortalama bir fiyat göremezsiniz. Çünkü fiyatlar ölçülere, kullanılan malzemelere ve istekler doğrultusunda eklenen özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Evren Tel Çit, düzlemsel jiletli tel üretimi de diğer tüm ürünler gibi profesyonel ekip, kaliteli ürün ve ekonomik fiyat politikası ile üretilmektedir. Evren Tel Çit ile iletişime geçerek hem ürünler hem de fiyatlar hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Düzlemsel Jiletli Tel
Sorunuz mu var? Bize Ulaşın