Trapez saç pano, özellikle inşaat alanlarını çevrelemek amacıyla kullanılan bir malzemedir. İnşaat alanlarının çevresini güvenli bir duruma getirebilmek için kullanıldığı gibi çatı kaplamalarında da çok sık tercih edilmektedir. Trapez saç pano, kolay bir montaja sahip olması, hafif olmasına rağmen dayanıklı ve sağlam olması, uzun ömürlü olması ile hem çatılarda hem de cephelerde kullanılır ve hafif olma özelliği sayesinde taşıyıcı konstrüksiyondan da tasarruf sağlar ve pratik bir montaja sahiptir. Trapez saç pano, kullanıldığı depolarda ve de şantiyelerde az alan kaplaması ve istenilen renklere göre düzenlenebilmesi ile de tercih edilebilmektedir. Geri dönüşebilir olma özelliği ile çevre dostu firmalar tarafından da tercih edilen bir malzemedir. Ayrıca trapez sac pano, galvaniz ile boyalı veya gofrajlı olan ürünlerin birleştirilmesiyle oluşur.

Trapez Sac Pano Özellikleri

Trapez sac pano, genel olarak 27/200 formlarında üretilmektedir. Malzemenin kalınlığı ve boy kesim ölçüleri isteklere göre ayarlanabilir. Eğer isteklerinize uygun boyutlarda kaliteli üretim arıyorsanız Evren Tel Çit en uygun seçenek ve ekonomik fiyatlarla size hizmet edecektir. Uzun yıllardır alanın içerisinde bulunan Evren Tel Çit en kaliteli hizmetleri en profesyonel ekiplerle size sunacaktır. Günümüzde hemen hemen herkes bir şey alırken kalite aramaktadır. Ayrıca tasarrufun önem kazandığı devirde maliyetten ve zamandan tasarruf ederek hem pratik kullanıma hem de uzun ömre sahip ürünler üretilmeye başlanmıştır.

Trapez Sac Pano Kullanım Alanları

Trapez sac pano birçok alanda kullanılabilmektedir. Kullanım alanlarına örnekler verecek olursak; parklar, bahçeler, yol kenarları, siteler ve villalar kullanım alanlarına örnekler olarak verilebilir.    

Trapez Sac Pano Fiyatları

Trapez sac pano fiyatları için net ya da ortalama bir fiyat söylenememektedir. Trapez sac pano fiyatları, kullanılacak olan malzemelere ve malzemelerin boyutlarına göre değişiklik gösterebilir. Güncel bir fiyat alabilmek için, profesyonel ekip, kaliteli ürünler ve ekonomik fiyat politikasına uyum sağlayan ve bunu kendine hedef belirlemiş olan Evren Tel Çit ile iletişime geçebilirsiniz. İletişim sağlayarak hem trapez sac panolar hem de fiyatlandırmalar hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. 

Trapez Saç Pano
Sorunuz mu var? Bize Ulaşın