Çoğunlukla istekler doğrultusunda şekil ve boyutlarda üretilebilen pano çit, genellikle karşımıza dikdörtgen ve kare şeklinde çıkmaktadır. Alan düzenlemeleri yapıldıktan sonra zeminlere ya da duvarların üzerlerine eşit aralıklarla monte edilen pano çit, uygulama öncesi hazırlanan köşebent çerçeveler içerisine çit hasıra sahip bir şekilde ya da örgü telli olan panolar ile uygulanır. Hem sınır belirleme hem de görsellik amacıyla kullanılan pano çitler birçok özelliğe sahiptir ve bu özellikleri de istekler doğrultusunda değişikliklere uğrayabilmektedir.

Pano Çit Özellikleri

40x40 ya da 50x50 boyutlarında köşebent demirler ile üretimi sağlanan pano çit, yine istekler doğrultusunda ve kullanılacak alanlara uygun olarak çerçeve demirlerle imal edilir. Çerçeve demir içerisine uygulanacak olan tel, müşteri isteğine göre ayarlanmaktadır. Bu tel, çelik hasır demiri ile, panel çit hasırı ya da fens teli olarak uygulanmaktadır.  Direklerin üretiminde de kutu profiller kullanılır ve belirlenen ölçülerde imal edilirler. Pano çit birçok farklı sebepten dolayı tercih edilebilmektedir. Bu sebeplerden bahsedecek olursak; yerinde montaj imkanına sahip olması ve istenilen her renge boyanabilme özelliği sebepler arasında sayılabilmektedir. Uzun yıllardır tel çit konusunda kendini kanıtlamış olan Evren Tel Çit, pano çit üretimini kaliteli ürün, profesyonel ekip ve de ekonomik fiyat politikası ile sağlamaktadır.

Pano Çit Kullanım Alanları

Pano çit, birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Kullanım alanlarına örnek verecek olursak; okullar, basketbol sahaları, bahçeler ve birçok farklı devlet kurumunu örnek olarak verebiliriz. Pano çit, kullanıldığı alanlarda güvenlik amacıyla kullanıldığı gibi estetik bir görüntü meydana getirilmesi amacıyla da kullanılmaktadır. İstenilen her renge boyanabilmesi ile estetik açıdan çok tercih edilmekte ve kullanılacak alana göre de boyutlandırılabilmektedir.

Pano Çit Fiyatları

Pano çit fiyatları için ortalama bir fiyat verilememektedir. Pano çit fiyatları, kullanılacak olan alanlara, malzemeye, tel malzemesi ve boyutlara göre değişiklik göstermektedir. Pano çit ve fiyatları hakkında detaylı bilgiler almak için, profesyonel ekip, kaliteli üretim ve ekonomik fiyat politikasını kendine baz almış olan Evren Tel Çit ile iletişime geçebilir ve kafanızdaki her türlü soruya cevap bulabilirsiniz. 

Pano Çit
Sorunuz mu var? Bize Ulaşın