Metallerin sahip olduğu paslanma özelliklerinden dolayı galvaniz ile kaplama uygulanır ve böylelikle korozyon riski azaltılmış olur. Galvaniz yani çinko kaplama ile paslanma gibi bir durumun önüne geçilmesi yanı sıra; renk değişimi, solma önlenir ve metale dayanıklılık kazandırılır. Galvaniz tel örgü de tellerin daha uzun ömürlü olmasını sağlamakta ve kullanıldıkları alanlarda uzun süreli etki göstermeleri sağlanır. Diğer tel çeşitlerine göre daha uygun fiyatta olmaktadır ve genellikle yüksek güvenlik önlemi gerektirmeyen alanlarda kullanımı yaygındır. Kolay şekil verilebilen bir tel çeşidi olan galvaniz tel örgüler ile daha çok sınır belirleme ya da girilmemesi gereken alanların belirlenmesi amacıyla kullanılır.

Galvaniz Tel Örgü Özellikleri

Galvaniz tel örgü, paslanmama özelliği ile insan sağlığına zarar vermez ve çevre dostu olması, ateşle reaksiyona girmemesi yani yanmaması, dökülmemesi ve bozulmaması özellikleri ile kaliteli ve bir o kadar da dayanıklı olması ile çok tercih edilen ürünler arasındadır. Kullanılacakları alanlarda monte edilme işlemlerinde uygun aparatlar ile uygulama tamamlanır ve istenildiği zaman da kolaylıkla sökülebilir. Bunların yanı sıra, diğer tel örgü çeşitlerine oranla daha düşük maliyetli olması tercih edilme sebepleri arasındadır.

Galvaniz Tel Örgü Kullanım Alanları

Birçok alanda hem estetik, hem de sınır belirleme amacıyla kullanılan galvaniz tel, kullanım alanı olarak bakıldığında onlarca alanda karşımıza çıkabilmektedir. Kullanım alanlarına örnekler verecek olursak; siteler, villalar, yol kenarları, şehir içinde bulunan üstü açık dere çevreleri, parklar ve bahçeler, sanayi alanları örnekler olarak verilebilir.

Galvaniz Tel Örgü Fiyatları

Galvaniz tel örgü fiyatları hakkında net yorumlar yapmak doğru olmayacaktır. Çünkü fiyatların geneli, kullanılacak olan tel miktarına, uygulama alanına, tellerin kalitesine ve istenilen özelliklere göre değişiklik gösterecektir. Evren Tel Çit uzun yıllardır bu alanda bulunan ve kendine tüm işlerinde hayata geçirdiği bir politika belirlemiş olan bir firmadır.  Yüksek kalite, profesyonel ekip ve ekonomik fiyat politikaları ile galvaniz tel örgü üretimi de gerçekleştirmektedir. Evren Tel Çit ile iletişime geçerek hem galvaniz tel örgü hakkında hem de fiyatlandırmalar hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. 

Galvaniz Tel Örgü
Sorunuz mu var? Bize Ulaşın