Çeyrek asırlık sektörel deneyime sahip olan Evren Tel Çit,  uygulamalarındaki başarısını, kaliteli ürün kullanımı ve mesleki eğitim almış profesyonel uygulama ekiplerinden almaktadır.

Uygulamalarımız arasında, panel çit sistemleri, pano çit sistemleri, tel çit sistemleri, dekora çim uygulamaları ve spor sahası çit uygulamalarını yer almaktadır. Ürünlerimizin tamamında uluslararası kalite standartlarına sahip belgeli ürünler kullanılmaktadır.

Uzun yıllara dayanan sektörel tecrübemizle, mutlak müşteri memnuniyeti prensibiyle çalışmayı ilke edinmemiz, her geçen yıl daha büyük bir müşteri eksenine taşınmamızı sağladı. Teknolojinin gelişimiyle birlikte yüksek kalitede çim sistemlerinin ve çeşitlerinin artması, müşteri beklentilerinde de çeşitliliği arttırmıştır. Yaşam alanlarının güvenliğinin sağlanırken dekoratif görünüm talepleri, yaşam alanlarında kullanılacak ürünlerde yeni nesil çit sistemlerinin gelişimini arttırmıştır.

Evren Tel çit, müşteri beklentilerine bağlı olarak, gerek bireysel gerek kurumsal müşteri beklentilerine göre ürün çeşitliliğini arttırırken, uygulama eğitimleriyle de çalışan yeterliliğini uzman seviyeye çıkartmıştır.

Tel çit sistemlerinde geniş ürün yelpazemiz ve başarılı uygulama ekiplerimizle mutlak memnuniyet üretmeye devam ediyoruz.

Tercih edilmemizin temelinde, müşteri beklentilerini doğru anlayarak, proje bütçelerinde ekonomik alternatifler sunarken kaliteden taviz vermeyen yaklaşımlarımız yatmaktadır.

Mimarlar, inşaat firmaları, kamu kuruluşları ve özel sektör firmaları tarafından talep edilebilecek tüm proje taleplerine kısa sürede profesyonel servisler üretebilen yeterliliğe sahip firma kimliğine sahibiz.

Uygulamalarımız, ürün çeşitliliğimiz ve başarılı referans uygulamalarımız için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Evren Tel Çit Sistemleri
Sorunuz mu var? Bize Ulaşın