Mobil çit, portatif çit olarak da bilinen hem kalitesi hem de ekonomik fiyatlarıyla bilinen ve bu nedenlerle de çok tercih edilen güvenlik sistemlerinden birisidir. Mobil çit, adından da anlaşıldığı gibi geçici olarak kullanılacak olan alanlarda tercih edilmektedir. Geçici ve acil anlarda kullanıldığından mobil çit, konserlerde, gösterilerde, şantiyelerde ve siyasi de dahil olmak üzere mitinglerde ve bunlar gibi birçok alanda kullanılabilmekte ve tercih edilmektedir. Kullanım bakımından hem pratik hem de kolay bir kullanıma sahip olan mobil çit, kolaylıkla kurulabilir ve işlevini tamamladıktan sonra da kolaylıkla demontaj yapılabilir. Mobil çit sistemleri kolaylıkla taşınabilir ve de boru ya da kare profiller halinde kullanılabilir.

Mobil Çit Avantajları Nelerdir?

Gösteri alanlarında güvenlik amacıyla kullanılan mobil çit, birçok avantaja sahiptir. Bu avantajlardan bahsedecek olursak; kolay ve pratik kullanılan bir yapıya sahip olması, kolaylıkla taşınabilmesi, ekonomik olması ve montajı ile sökülmesinin kolay olması, çevreye zarar vermemesi yani çevre dostu olması, kurulumunda veya kullanımında herhangi bir ek maliyet gerektirmemesi avantajlarına örnek olarak verilebilmektedir. Kısacası çok amaçlı olarak kullanılabilir, galvaniz kaplamalı üretimi ile her türlü hava koşuluna ve dış etkiye karşı dayanıklıdır, kolaylıkla montajı yapılabilir ve bütün bu özellikleri ile de geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bu kullanım alanları şehir içinden spor salonlarına kadar uzanmaktadır.

Mobil Çit Kullanım Alanları ve Fiyatları

Mobil çit kullanım alanı olarak birçok alanda karşımıza çıkabilmektedir. Bu alanlara örnekler verecek olursak; konser alanları, gösteri bölgeleri, polis ile korunan yerler ve miting alanları örnek olarak verilebilir. Bu kadar çok kullanım alanına sahip olan mobil çit fiyatları incelendiği zaman ortalama bir fiyat verilememektedir. Fiyatlar kullanılacak olan boyutlara ve mobil çit üretiminde kullanılan malzemeler ve istenilen tüm özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Evren Tel Çit uzun yıllar bu alanda çalışmakta ve kendini kanıtlamaktadır. Bütün işlerinde profesyonel ekip, kaliteli ürün ve ekonomik fiyat politikasını uygulamakta ve bu şekilde üretimlerini tamamlamaktadır. Mobil çit hakkında detaylar ve fiyatlar hakkında bilgiler edinebilmek için Evren Tel Çit ile iletişime geçebilirsiniz.

Mobil Çit
Sorunuz mu var? Bize Ulaşın