UV ışınlarına karşı yüksek direnç gösteren ve güneş ışınlarından etkilenmeyen PVC kullanılarak, birçok alanda farklı amaçlarla kullanılan tel örgüler kaplanmıştır. PVC kaplı tel örgü, PVC kaplama öncesinde, kaplanan tellere sıcak daldırma galvaniz uygulaması yapılarak daha dayanıklı ve PVC kaplamaya hazır hale getirilmektedir. Rulo halinde üretilen bu ürün, kolay bölünmesi ve kolay imal edilmesi özellikleri ile çok tercih edilen ürünler arasındadır. Üst düzey güvenlik sağlamayan PVC kaplama tel örgü, açık spor sahalarında çok karşımıza çıkmakta ve PVC kaplamanın güneşe dayanıklı olması ile de uzun ömürlü olarak kullanılabilmektedir.

PVC Kaplı Tel Örgü Özellikleri

PVC kaplı tel örgü, UV ışınlarına dayanıklı olmasıyla çok fazla tercih edilmesi yanı sıra, ateşe dayanıklı oluşu, kolay temizlenebilmesi ile, solmayan ve dökülmeye yapısı ile de tercih edilmektedir. Dayanıklı bir ürün olan PVC kaplı tel örgü, uygulanacağı alanlara özel aparatlar ve destekleyici malzemeler ile monte edilmektedir. Kullanıcıların istekleri doğrultusunda da de montaj yani sökme işlemleri yapılabilmektedir.

PVC Kaplı Tel Örgü Kullanım Alanları

UV ışınlarına dayanıklı oluşuyla ve istenilen her renge boyanabilmesi ile PVC kaplı tel örgü, yaşamımızın birçok alanda karşımıza çıkabilmektedir. Birçok alanda kullanılma imkanı vardır ve bu alanlara örnek verecek olursak; eski tarzda olan mahalleler, özel güvenlik alanları sınır belirlemesi, özel alanlar ve araziler, açık spor sahaları, sanayi alanları, bahçe sınırlarını çevreleme gibi alanlarda kullanımını örnek olarak verilebilir.

PVC Kaplı Tel Örgü Fiyatları

PVC kaplı tel örgü fiyatları hakkında belirli bir sayı söylenemez çünkü fiyatlar birçok özelliğe göre değişiklik göstermektedir. Örneğin kullanılacak olan telin kalitesi, uzunluğu, PVC kaplı tel örgü uygulaması yapılacak olan alana göre değişiklik göstermektedir. Bunların yanı sıra özel istekler de olabilmektedir, bütün bunlar fiyatta değişikliğe neden olur. Evren Tel Çit, profesyonel ekip, kaliteli ürün ve ekonomik fiyat politikası ile birçok ürünün üretimini yaptığı gibi PVC kaplı tel örgü üretimini de bu politikalarıyla gerçekleştirmektedir. Evren Tel Çit ile iletişime geçerek hem PVC kaplı tel örgü hakkında hem de fiyatlandırmalar hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. 

PVC Kaplı Tel Örgü
Sorunuz mu var? Bize Ulaşın