Kalın telli olması ve yatay tellerinin çift panelli olması dolayısıyla çok dayanıklı olan deko demfor panel çit, çok güçlü kaynak yapısı ile bilinen ve tercih edilen bir tel çit seçeneğidir.

Deko Demfor Panel Çit Nedir?

Güçlü olan kaynak yapısı ile çok tercih edilen deko demfor panel çit, ayrıca sahip olduğu şık görünümü ile de göz zevkine hitap etmektedir. Deko demfor panel çit, kullanan kişilere farklı tasarımlar, kolay ve hızlı uygulama, uygun fiyat ve kalitesi ile de uzun ömürlü kullanım imkanı sunmaktadır. Sahip olduğu bu özellikleri ile günümüzde çok sık karşılaştığımız ve çok fazla tercih edilen bir çit çeşididir.

Deko Demfor Panel Çit Özellikleri 

Yapısında bulunan tellerin kalınlığı, dayanıklılığı ve yatayda kullanılan çift panel ile güçlü bir kaynak yapısına sahip olan deko demfor panel çit, düzenli periyot aralıkları ile döşenmekte ve dışarıdan gelebilecek darbelere, alınabilecek hasarlara ve olumsuz hava koşullarına rağmen formunu hep koruyan ve bütün bu özellikleri ile de işlevini uzunca yıllar koruyan bir çit sistemidir. Deko demfor panel çit, istenilen her özellikte üretilebilmekte ve boyutları, kalınlığı, tel göz aralıkları, kullanılacak alana ve kullanım işlevlerine göre ayarlanabilmektedir. Üretim sonrasında sıcak daldırma galvaniz kaplama ile dayanıklılığı arttırılmakta ve istenilen renge uygun olarak da PVC boyalarla ya da polyester statik boyalarla boyanabilmektedir. Deko demfor panel çit yapısında kullanılan tellerin büküm sayıları da kaliteyi ve güveni arttırma özelliğine sahiptir. Yükseklik ve büküm sayısı birbirine bağlı olarak artmaktadır. Taş zemine de uygulanabilen deko demfor panel çit, toprak zeminlere uygulanırken 50 cm kadar toprak altında bırakılarak güvenlik düzeyi de arttırılmış olur. Ayrıca bu tel her türlü koşula rağmen paslanma, kirlenme ya da renk solukluğu gibi problemlerle de karşılaşmamaktadır.

Deko Demfor Panel Kullanım Alanları

Kalitesi, kullanışlığı ve estetik görünüm meydana getirmesi ile birçok alanda kullanılabilen deko demfor panel çit, parklarda, bahçelerde, yol kenarlarında, sanayi alanlarında, çiftliklerde ve sanayi bölgelerinde yaygın kullanıma sahiptir.

Deko Demfor Panel Çit Fiyatları

Deko demfor panel çit fiyatları için net bir sayı verilememektedir. Kullanılacak alana uygun olarak boyutlarda, göz aralıklarında ve tel kalınlığında üretimi sağlanabilmekte ve bu özelliklere göre de fiyatı değişmektedir. Evren Tel Çit tarafından üretimi sağlanan deko demfor panel çitler, kaliteli ürün, profesyonel ekip ve ekonomik fiyat politikasına uygun olarak üretilmektedir. İletişime geçerek detaylı bilgiler alabilirsiniz. 

Deko Demfor Panel Çit
Sorunuz mu var? Bize Ulaşın