Sınır belirleme, çevre güvenliğini sağlamak ya da estetik, dekoratif olarak görsellik kazandıran panel çitin çeşitlerinden olan Single Panel Çit, diğer bütün panel çitlerden tek panelli olması özelliği ile ayrılmaktadır. Single denilmesinin sebebi de ‘tek’ panel olmasıdır. Dayanıklı oluşu ve ekonomik oluşu ile günümüzde en çok kullanılan panel çit sistemi olmaz özelliği taşımaktadır.

Single Panel Çit Nedir?

Single panel çit hem dayanıklı oluşu hem ekonomik oluşu hem de montajı ve uygulaması ile en kolay kullanıma sahip çit sistemidir. Single panel çit, hava koşullarından ve hava değişimlerinden etkilenmeyen, bakıma gerek olmayan, üst düzey dayanıklı ve uzun ömürlü oluşuyla, estetik amacıyla da kullanılmakta olan dekoratif tel çit sistemlerindedir. Single panel çit, kullanılacak olan alanlara uygun olarak üretilebilmektedir. Alanlara göre yüksekliği, telin kalınlığı ve göz aralıkları gibi özellikleri değiştirilebiliyor.

Single Panel Çit Özellikleri

Montajı yapılacak olan alana göre ebat, boyut ve göz aralığı ayarlanabilen single panel çit, genellikle galvaniz kaplı olarak bulunuyor ve set halinde satılıyor. Klips, kapak ve akıllı vida bulunan setler ile montaj yapılırken gerekli olacak tüm alet ve edevatlar set içerisinde verilmektedir. Genellikle koyu yeşil renkte üretimi sağlanmasına yanı sıra istekler doğrultusunda renk kaplamları da yapılabilmektedir. İstediğiniz özelliklere uygun olarak kaliteli üretim sağlanır ve profesyonel ekip ile montaj işlemleri de tamamlanır.

Single Panel Çit Kullanım Alanları

Estetik görüntü meydana getirmesiyle günlük yaşantıda karşımıza çok çıkan single panel çit, birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Kullanım alanlarına örnek verecek olursak eğer; parklar, bahçeler, yol kenarları, orman girişleri, siteler, villa ya da müstakil evler ve en yaygın kullanımı olan sanayi bölgelerini örnek olarak verebiliriz.

Evren Tel Çit ve Single Panel Çit

Koruma, görsellik ve çevreleme şilemleri için kullanılan single panel çitler, alanında uzman olan ve uzun yıllardır bu alan içerisinde bulunan Evren Tel Çit tarafından düzenli kontroller ile kaliteli olarak üretilmektedir. Evren Tel Çit olarak kaliteli üretim ve uygun fiyat politikamızı single panel çit üretiminde de elde tutuyor ve kaliteli ürünleri profesyonel ekip gözetimi altında üretiyoruz. Üretim sağlandıktan sonra yine profesyonel ekiple montaj uygulamaları gerçekleştirilmektedir. 

Single Panel Çit
Sorunuz mu var? Bize Ulaşın