Yapısında PVC olan dekoraçim çöp konteynırı, ortalama 1,5 mm kalınlığa sahip olan çift sarımlı tel formunda olan çimlerin saçaklandırılması ile üretilmektedir. Kopmalara karşı dayanıklı olan dekoraçim, hafifti, ateşe karşı dayanıklıdır, ekonomiktir, çevre dostudur ve kaliteli oluşuyla da uzun ömürlüdür. Çevre dostu bir madde olan dekoraçim kaplaması ile üretilen çöp konteynırları, atmosfere salınan karbondioksit miktarı yani karbon ayak izi incelendiği zaman çevre dostu bir ürün olduğu da görülmektedir. Dekoraçim, yanmayan, bozulmayan ve solup dökülmeyen bir maddedir ve kullanım amaçlarından birisi olan çöp konteynırı kaplama uygulamalarında ortalama 10 metrelik rulolar kullanılmaktadır. Uygun aparatlar kullanılarak dekoraçim çöp konteynırı kaplaması yapılır ve kullanıcı isteğine göre aparatlar aracılığıyla sökülüp takılabilmektedir.

Dekoraçim, uygulandığı mekanlara sahip olduğu renkler dolayısıyla yaşam algısı vermekte ve görenlerde psikolojik olarak huzur kavramını açığa çıkarır. İstenilen ölçülerde ve de şekillerde üretimi mevcuttur ve doğal görünümü ile de tercih edile bir kaplama malzemesi haline gelmiştir. Dekoraçim çöp konteynırı ayrıca estetik bir görüntü de meydana getirmektedir. Sıcak daldırma galvaniz kaplama kullanılarak kaplanmış olan teller üzerine uygulanmaktadır ve dört mevsim boyunca yeşil görüntüsü ile de temiz durmaktadır.

Dekoraçim Çöp Konteynırı Özellikleri

Dekoraçim çöp konteynırı yapımında suni çim kullanıldığı için bakımı kolay olan bir çevre düzenleme aracı olarak anılmaktadır. İstenildiği zaman takılıp çıkarılabilen dekoraçim, kolay temizlenebilir olmasıyla da kullanıcılara kolaylık sağlar. Hava koşullarına karşı dayanıklı olan dekoraçim, hiçbir etken ile de solmayan renge sahiptir. Dekoraçim çöp konteynırı kullanımı, sağladığı ve sahip olduğu bütün bu özelliklerle artış göstermektedir. Ayrıca sağladığı bir diğer avantaj da yanmaması sayesinde, ortaya çıkabilecek herhangi bir problem varlığında koruyucu olma özelliğidir.

Dekoraçim Kullanım Alanları

Sahip olduğu özellikler ile birçok avantaj sağlayan dekoraçim çöp konteynırı, birçok farklı alanda da kullanıma sahiptir. Dekoraçim çöp konteynırı kullanım alanlarından bahsedecek olursak; parklar ve bahçeler, belediye binaları, sokaklar, yol kenarları, villalar, siteler, sanayi alanları gibi birçok alan örnek olarak verilebilir.

Dekoraçim Çöp Konteynırı Fiyatları

Dekoraçim çöp konteynırı fiyatları ile ilgili net bir şey söylenemez. Çünkü kullanılacak olan alana, kullanılacak malzemeye, boyutlara ve istenilen özelliklere göre fiyatlarda değişiklikler olmaktadır. Evren Tel Çit, profesyonel ekip, kaliteli ürün ve ekonomik fiyat politikası ile dekoraçim çöp konteynırı üretimi ve montajı yapmaktadır. Evren Tel Çit ile iletişime geçerek ürün ve fiyatlandırma hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Dekoraçim Çöp Konteyneri
Sorunuz mu var? Bize Ulaşın