Yüksek güvenlik çiti adından da anlaşılacağı üzere, güvenlik açısından sağlam olması gereken alanlarda kullanılıyor. Yüksek güvenlik önleminin alınabilmesi için de yüksek güvenlik çiti üretimi sırasında kullanılan teknik ile ortaya çıkan tel sistemi hem kesilmelere hem de tırmanmalara karşı güvenli bir sistem olmalıdır. Göz aralıklarının küçük olması ile hem tırmanma hem de kesme önlenmiş olur. Yani yüksek güvenlik çiti göz aralıkları diğer bütün tel çit sistemlerine oranla daha küçük olmaktadır.

Yüksek Güvenlik Çiti Nedir?

Kullanıldığı alana yüksek oranda güvenlik önlemi sağlayan ve bu anlamda kullanılan yüksek güvenlik çiti, belirlenen sınırlar geçildiğinde ve çevrelediği alanlara giriş yapıldığında güvenlik açısından tehlike oluşabileceğini belirleme amacıyla kullanılan tel çit sistemidir. Yani güvenlik tehlikesi oluşabilecek alanları belirleme amacıyla ve sınır ihlali yapılmaması gereken alanlarda kullanılmakta olan sistemler yüksek güvenlik çiti sistemidir. Özellikle resmi ve askeri kurumlar tarafından kullanılan tel çitlerdir.

Yüksek Güvenlik Çiti Özellikleri

Yüksek güvenlik çiti istenilen boyut, kalınlık ve göz aralıklarına uygun olarak üretiliyor ve buna ek olarak üretim sonrası sıcak daldırma galvaniz ya da PVC kaplama uygulaması kullanıldığı için çitlerin kalitesi büyük oranda artmaktadır. Böylelikle hem doğa olaylarına hem de dış darbelerden dolayı oluşacak hasarlara karşı uzun yıllar direnç gösterebilmektedir. Uygun standart ölçüler 12,7x76,2 mm göz aralıkları olsa da isteğe göre küçültme ve büyütme gibi işlemler yapılabilmektedir. Montaj sonrası uygulaması yapılan çitler profil direkler ile sabitlenmekte ve güvenlik önlemi daha da arttırılmış olur. Bu sabitlemede kullanılan cıvatalar, özel üretim olup sökülemez cıvatalardır. Üst düzey güvenlik sağlayan yüksek güvenlik çiti farklı birçok alanda kullanıma açıktır.

Yüksek Güvenlik Çiti Kullanım Alanları

Güvenlik önlemlerinin üst düzey olması gereken alanlarda sık kullanılan yüksek güvenlik çiti kullanım alanlarına örnek verecek olursak; askeri alanları, konsoloslukları, sanayi bölgelerini, askeri lojmanları ve maden bölgelerini örnek olarak verebiliriz.

Yüksek Güvenlik Çiti Fiyatları

Yüksek güvenlik çiti fiyatları ile ilgili net bir sayı söylenemez. Bu fiyat uygulama yapılacak olan alana, kullanılacak tel miktarına, istenilen boyut ve özelliklere göre değişmektedir. Evren Tel Çiti yüksek güvenlik çiti üretiminde de profesyonel ekip, kaliteli ürün ve ekonomik fiyat politikasına sadık kalmakta ve üretimlerini bu politikaya uygun olarak üretip satmaktadır. Evren Tel Çit ile iletişime geçerek yüksek güvenlik çiti fiyatları ile ilgili bilgiler alabilirsiniz.

Yüksek Güvenlik Çiti
Sorunuz mu var? Bize Ulaşın