Kullanıldığı alanlara çevreleme, koruma ve sınır belirleme gibi işlevler sağlayan panel çitlerin çeşitlerinden birisi olan double panel çit, diğer bütün panel çit çeşitlerinden çift panelli olması yönüyle ayrılmaktadır. Double olarak adlandırılmasının sebebi de ‘çift’ panele sahip olmasıdır. Özellikle darbelere karşı dayanıklılığı çok yüksektir ve bunu sağlayan da yüksek dozda kaynak uygulaması ve çift çubuklu oluşudur. Çift panele sahip olan double panel çit özellikle dayanıklılığı sebebiyle sık kullanılmaktadır.

Double Panel Çit Nedir?

Doğa olaylarından, hava koşullarından etkilenmeyen, çok dayanıklı, düzenli bakım istemeyen ve uzun ömürlü olması yanı sıra bulunduğu ortamlara dekoratif görsellik de sağlayıp estetik duruş meydana getiren tel sistemlerinden double panel çit hem montajı hem de uygulaması kolay olan tel çit sistemlerinden biridir.

Double Panel Çit Özellikleri

İstenilen boyutlarda, göz aralıklarında ve tel kalınlığında üretimi sağlanabilen double panel çit genellikle yeşil renktedir ve fırın boyasıyla boyanmaktadır. İstekler doğrultusunda renkleri belirlenebilen double panel çit genellikle klips, akıllı vida ve istenilen boyutta profiller dahil olan setler halinde satılır. Kalın tellere sahip olması ve güçlü bir kaynak yapısına sahip olmasıyla ayrıca da yatay tellerinin çift tarafa sahip olması ile her türlü dış darbeye karşı dayanıklıdır. Bütün bu özellikleri ile birçok alanda çevreleme, koruma ve sınır belirleme gibi özelliklerde kullanımı bulunmaktadır.

Double Panel Çit Kullanım Alanları

Sahip olduğu özellikler ve kullanıldığı ortamda estetik görüntü meydana getirişiyle double panel çit birçok farklı alanda kullanıma sahiptir. Bu alanlara örnek verecek olursak metrolar, güvenlik açısından korunması çok önemli olan araziler, otoyolların ara bölmeleri ve en sık karşımıza çıktığı alanlar olan park ve bahçeler, örnek olarak verilebilir.

Double Panel Çit Fiyatları

Double panel çit fiyatları, kullanılacak olan alana, üretilecek boyutlara ve istenilen özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle net bir fiyat verilemez. Evren Tel Çit ile iletişime geçerek isteklerinize uygun üretimlerin fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Evren Tel Çit sahip olduğu profesyonel ekip, kaliteli üretim ve ekonomik fiyat politikası ile hem kaliteli ürün sunacak hem de bütçeye uygun fiyat verecektir. 

Double Panel Çit
Sorunuz mu var? Bize Ulaşın