Tel çekilmesi gereken alanların yüksekliklerine göre ayarlanabilen helezonik jiletli teller, güvenlik amacıyla çok tercih edildiği gibi görsellik açısından da tercih edilen bir tel çeşididir. Helezon jiletli tel, diğer tel çeşitlerine oranla daha simetrik ve estetik bir görüntü oluşumunu sağlar. Yani aslında helezon jiletli tel genellikle güvenlik önlemi alınması gereken ama görselliğin daha ön planda olduğu alanlarda tercih edilmektedir. Alanları çevreleyen bu tel, dayanıklılık itibarı ile tercih edilmekte ve bu sayede de aşılması son derece zor olan bir güvenlik ağı oluşumunu sağlamaktadır. Yüksek güvenlik önlemi alınması gereken alanlarda tercih edilebilir. Adını helezonik şeklinden alan helezon jileti tel, sarmal yapısı ve keskin jiletleri ile bilinmekte ve dış etkenlere caydırıcı görüntü verebilmektedir. Uygulaması kolaydır ve asla paslanmaması ile de kötü hava şartlarına bile dayanıklı olması sebebiyle uzun ömürlü kullanıma müsaittir.

Helezon Jileti Tel Özellikleri

Helezon jileti tel, görselliği ile tercih edilen bir güvenlik sistemi olabilir ancak bunun yanında tercih edilmesinde etkili olan farklı özellikleri de vardır. Mesela, paslanmama özelliği ile insan sağlığına zarar vermez ve uzun süreli kullanılabilir. Çevre dostudur, ateşle etkileşmez yani yanmaz, bozulmaz ve dökülmez yapısı ile de kaliteli ve dayanıklı bir üründür. Uygun aparatlar ve destekleyici unsurlar ile kullanılacağı alanlara monte edilebilir. Montaj işlemleri kolay olduğu gibi sökülme işlemleri de kolay ve istenildiği zaman olabilmektedir.

Helezon Jiletli Tel Kullanım Alanları

Görsellik ve güvenlik açısından tercih edilen helezon jiletli tel, birçok alanda kullanılabilme imkanına sahiptir. Kullanım alanlarına örnek verecek olursak; güvenlik önlemi konulması gereken alanlar, enerji merkezleri, havaalanları, herhangi sınırlar, limanlar, askeri alanlar ve tesisler, cezaevleri ve sanayi alanları örnek verilebilmektedir.

Helezon Jiletli Tel Fiyatları

Helezon jiletli tel fiyatları ile ilgili net bir şey söylenemez çünkü fiyatlar birçok farklı kritere göre değişiklik göstermektedir. Kullanılacak olan boyutlar, jiletlerin sayısı, dayanıklılık ve istenen tüm özelliklere göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Evren Tel Çit, profesyonel ekip, kaliteli ürün ve ekonomik fiyat politikası ile helezon jiletli tel üretimi yapmaktadır. Evren Tel Çit ile iletişime geçerek detaylı bilgiler alabilirsiniz. 

Helezon Jiletli Tel
Sorunuz mu var? Bize Ulaşın