Tel yapısı diğer bütün çitlere göre daha kalın olan demfor panel çit, kaynak yapısında bulunan özel teknik dolayısıyla dış darbelere ve hava koşullarına karşı çok sağlam olmaktadır. Hem çevreleme hem sınır belirleme hem de güvenlik amacıyla kullanılan panel çit çeşitlerinden birisi olan demfor panel çit, şık görüntüsüyle birçok alanda kullanılabilen tel çeşitlerindendir.

Demfor Panel Çit Nedir?

Demfor panel çit, sahip olduğu şık görüntüsü ile estetik bir görüntü ortaya çıkarır ve göz zevkine hitap eder. Ayrıca yapısı ile kullanıldığı alanlarda güvenlik ihtiyaçlarını da karşılamaktadır. Kullanılan alanlarda hem farklı tasarım hem hızlı uygulanabilme özelliği hem ekonomik fiyatları olması hem de dayanıklı olup uzun ömürlü olarak kullanılabilen demfor panel çit, bütün bu sahip olduğu özellikler ile günümüzde çok sık karşımıza çıkabilen panel çit modellerinden birisidir.

Demfor Panel Çit Özellikleri

Yapısında bulunan tellerin sahip olduğu kalınlık, güçlü olan kaynak yapısı ve üretiminde kullanılan yatay teller ile çok sık kullanılabilen bir çittir. Dış tehditlere, dış darbelere karşı kullanıcıyı korur ve değişen ya da sert hava koşullarına karşı dayanıklı olup formunu koruyabilir demfor panel çit. İstenilen özelliklere göre yüksekliği, tel kalınlığı ve göz aralıkları ayarlanabilen demfor panel çit hem yatay hem de dikey tellerinin sıcak galvaniz daldırma yöntemi ile kaplanması ile daha fazla dayanıklılık kazanmıştır. İstekler doğrultusunda renk de kazanabilir ve bu renklendirmeler polyester statik boya ya da PVC boyalar ile yapılmaktadır. Göz aralıkları güvenliğin en iyi şekilde sağlanabilmesi adına standart boyutlarda sunulur ancak istekler doğrultusunda da boyutları değiştirilebilir. Montaj işlemleri üretim sonrasında hem taş zemine hem de toprak zemine yapılabilmektedir. Tel sayısı, klips sayısı ve profil direkler de kullanım alanına göre boyutsal değişikliklere uğramaktadır. Bütün bu özellikler ile demfor panel çit, doğa olaylarına ve hava koşullarına karşı paslanma, kirlenme ya da renk solması gibi durumlara dayanıklılık sahibidir. Estetik özelliği ile de kullanıldığı alanlarda prestij bir duruş sağlar ve bu sebeplerle de sık tercih edilir.

Demfor Panel Çit Kullanım Alanları

Evren Tel Çit tarafından yüksek kalite, profesyonel ekip ve ekonomik fiyat politikaları ile üretimi sağlanan demfor panel çit birçok alanda kullanılabilmektedir. Bu alanlara örnek verecek olursak; park ve bahçeler, yol kenarları, çiftlikler, sera, spor salonları, sanayi bölgeleri ve bahçesi olan villalar örnek olarak verilebilir. 

Demfor Panel Çit
Sorunuz mu var? Bize Ulaşın