Soğuk hava depolarından parklar ve bahçelere kadar geniş bir kullanım alanına sahip olan çift kanatlı servis kapısı, istekler doğrultusunda özelliklere sahip olarak üretilebilmektedir. Kimi zaman arazi belirlemede, kimi zaman panellerle çevrilmiş olan alanların giriş ve çıkışlarını belirlemede kimi zaman ise elektrik trafolarını, su depolarını, enerji bölgelerini korumak amacıyla kullanılmaktadır. Günlük hayatta birçok farklı alanda karşımıza çıkabilen çift kanatlı servis kapısı, çevrelenen panelin malzemesi ile aynı kalitede ve malzemeden üretilebildiği gibi isteklere göre farklı kalite ve malzemelerden de üretilebilmektedir. Lojistik ve kasap üretimi alanlarında yaygın bir kullanıma sahip olan bu kapı çeşidi, adından da anlaşılacağı üzere çift kanada sahip olan bir kapıdır ve bu kapı giriş çıkış belirlemeden daha yaygın olarak gizli, kapalı ve kilitli tutulmak istenen bölümlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Çift Kanatlı Servis Kapısı Özellikleri

Çift kanatlı servis kapısı, paslanmaz malzemelerden üretilmesi ile insan vücuduna zarar vermeme özelliğine sahiptir ve üretim sonrası yapılan kaplamalar ile de hem suya hem de ateşe karşı dayanıklı bir yapıdadır. Çift kanatlı servis kapısı dayanıklılık özelliği ile bükülme, kırılma gibi eylemlerden etkilenmez ve istenilen zamanlarda kolaylıkla yıkanabilir. Ayrıca uygun aparatlar ve destekleyici unsurlar ile kolaylıkla montaj uygulaması yapılabilen çift kanatlı servis kapısı, pratik kurulumu sayesinde kolaylıkla da sökülebilmektedir.

Çift Kanatlı Servis Kapısı Kullanım Alanları

Çift kanatlı servis kapısı, soğuk hava depoları en başta olmak üzere birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Et ve tavuk ürünlerinden oluşan tesislerde, lojistik firmaların depolarında, ilaç ve kimya piyasasında ve de yemekhanelerin depolarında geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bunların yanı sıra parklarda, bahçelerde, yol kenarlarında, sitelerin girişlerinde ve villalarda kullanılabilmektedir.

Çift Kanatlı Servis Kapısı Fiyatları

Çift kanatlı servis kapısı dayanıklı olması ile birlikte istenilen her renkte ve desende de üretilebilmektedir. Özellik eklenebilmesi, kullanılacak alana uygun boyutlarda ve kalitede üretilebilmesi sebebiyle çift kanatlı servis kapısı fiyatları değişebilmektedir. Fiyatlar ve ürün hakkında detaylı bilgiler alabilmek için, profesyonel ekip ile ekonomik fiyata kaliteli üretimler yapan Evren Tel Çit ile iletişime geçebilir ve aklınızdaki her soruya cevap bulabilirsiniz.