Panellerle ya da duvarlarla çevrelenmiş olan alanların hem girişlerinde hem de çıkışlarında belirleyici noktalar vardır. Bu belirleyici noktalarda kullanım olarak genellikle tek kanatlı servis kapısı tercih edilir. Bu kapılar, panel kullanılan alanlarda genellikle panel ile aynı malzemeden üretilir; duvarla kaplı alanlarda ise normal bir kapı kullanılır. Giriş ve çıkışın yoğun olduğu mekanlarda da aynı şekilde tek kanatlı servis kapısı tercih edilir ve giriş çıkışlarda kolaylık oluşturulur. Tek kanatlı servis kapısı bu kadar çok alanda, sahip olduğu dayanıklı oluşu ve özensiz kullanıma rağmen sağlam duruşuyla çok tercih edilmektedir. Ayrıca estetik olarak da tercih edilen bu kapı çeşidi, istenilen renklerde ve desenlerde üretilebilmektedir.

Tek Kanatlı Servis Kapısı Özellikleri

Giriş ve çıkış kolaylığı oluşması amacıyla kullanılan tek kanatlı servis kapısı, istenilen renklere boyanabilmesi ve kapı üzerine istenilen desenlerin işlenebilmesi ile estetik olarak kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Paslanmayan maddelerden üretimi ile paslanmaz özelliğe sahiptir ve insan vücuduna böylelikle zarar vermez. Çevreye karşı dayanıklı yapısı ile bükülmez, kırılmaz ve üretimi sırasında uygulanan kaplamalar ile renginde solukluk meydana gelmez. Hava şartlarına ve güneş ışınlarında bulunan zararlı UV ışınlarından etkilenmeyen tek kanatlı servis kapısı, uygun aparatlar ve destekleyici unsurlar sayesinde kolaylıkla monte edilebilmektedir. İstenilen her türlü özelliğe göre üretimi sağlanabilen bu kapı çeşidi, değiştirilmek istendiği zaman da kolay sökülme özelliğine sahiptir.

Tek Kanatlı Servis Kapısı Kullanım Alanları

Tek kanatlı servis kapısı genellikle giriş ve çıkışların çok yoğun olduğu alanlarda ya da paneller ile çevrilmiş olan alanlarda giriş ve çıkış için kullanılmaktadır. Bu kullanımları yanı sıra daha birçok alanda karşımıza çıkabilen tek kanatlı servis kapısı kullanım alanlarına örnek verecek olursak; parklar, bahçeler, özel araziler, kimi zaman hayvan veya bitki yetiştirilen alanlar, siteler ve villalar, okullar ve sanayi bölgeleri örnek olarak verilebilir.

Tek Kanatlı Servis Kapısı Fiyatları

Tek kanatlı servis kapısı fiyatları, kullanılacak olan araziye, kapı üretiminde kullanılan malzemelere ve eğer varsa boya ya da kaplamalara, desenlere vs. gibi istenilen özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Alanda uzun yıllardır bulunan ve profesyonel ekip ile ekonomik fiyata kaliteli üretimler yapan Evren Tel Çit ile iletişime geçerek hem ürünler hem de fiyatlar hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.