Günlük hayatta çok fazla karşımıza çıkan sürgülü kapı, kullanıma ve kurulum olarak hem kolay hem de pratik olması sebebiyle çok fazla tercih edilmektedir. Çalışma sistemi olarak kolay bir yapıya sahip olan sürgülü kapı, kurulum sırasında birbirini takip eden eklentilerden değil tek bir eklentiden meydana gelmekte ve böylelikle de çok fazla yer kaplamamaktadır. Bütün bu kullanım kolaylığı ve az yer kaplaması, sınır belirleme gibi özellikleri ile de kullanıcıların ilgisini çekmekte ve birçok arazide kullanımı tercih edilmektedir. İsteklere göre raylı otomatik bir sisteme sahip olabildiği gibi, manuel olarak sürme özelliğine de sahip olabilir. Kullanıldığı alanlarda girişleri ve çıkışları belirleyen, manuel ya da otomatik olabilen bir kapı sistemidir sürgülü kapı.

Sürgülü Kapı Özellikleri

Giriş ve çıkış belirleme amacıyla kullanılan sürgülü kapı, sahip olduğu özellikler ile günlük hayatımızda büyük bir kullanım alanına sahiptir. Sahip olduğu özelliklere örnekler verecek olursak, üretim sonrası üzerine uygulanan kaplamalar ile paslanmama özelliğine sahiptir ve  bu özelliği ile de insan sağlığına zarar vermeyen ürün kategorisindedir. Bunun yanı sıra ateşle etkileşmez, kolaylıkla yıkanabilen ve yıkanma sonrası rengini, kalitesini kaybetmeyen bir kapı çeşididir. Sürgülü kapı, uygulanacağı alana belirli aparatlar ve destekleyicilerle monte edilmektedir. Kolay monte edilebilir ve istenildiği zaman da kolaylıkla sökülebilmektedir. Otomatik ya da manuel olmasıyla da ileri geri sürüşlerle kolaylıkla kullanılabilmektedir.

Sürgülü Kapı Kullanım Alanları

Sürgülü kapı kullanım kolaylıkları ve özellikleri ile birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Sürgülü kapı kullanım alanlarında örnekler verecek olursak; parklar, siteler, otoparklar, parklar, özel servis alanları, güvenlik kontrol alanları, villa girişleri ve de resmi kurumların araç girişler iörnek olarak verilebilir.

Sürgülü Kapı Fiyatları

Sürgülü kapı fiyatları ile ilgili ortalama bir fiyat verilememektedir. Sürgülü kapı fiyatları, kullanım alanlarına, üretim boyutlarına ve kalitesine, üretiminde kullanılan boyalar ve kaplamalar, kısacası istekler doğrultusunda eklenen ve çıkartılan bütün özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Çalışma prensipleri olarak profesyonel ekip, kaliteli üretim ve ekonomik fiyat politikası ile üretim yapan Evren Tel Çit ile iletişime geçerek hem sürgülü kapı hem de fiyatlar hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.